Висока Пејзаж Бебе шетач 3-во-1

Краток опис:

Features: A 4-wheel high landscape baby stroller for new-born to 36-month-old kids. Two-way design makes kids facing in towards parents or out to explore the world. It adopts a 4-position reclining backrest so that kids can sit or lie in the stroller by 95°to 175°. The handle can be adjusted on height from 85 to 108cm. The stroller is designed to adopt baby carrycot and safety basket for in-car usage too. Application: In-city or urban usage. Certificate: EN1888  Model Number: RIST-ML80    ...


детали за производот

Тагови производ

карактеристики :

A 4 тркала висока пејсажна бебе шетач за нови роден на 36-месечно деца.

Двонасочна дизајн го прави деца со кои се соочува во кон родителите или да се истражуваат светот.

Таа прифаќа 4-та позиција полулегнал на потпирачот за грб, така што децата можат да седат или лежат во количка од 95 ° до 175 °.

На рачката може да се прилагоди на висината од 85 до 108cm.

Шетач е дизајниран да се донесе бебе carrycot и кошница безбедност за употреба во автомобил премногу.

примена :

Во градот или урбана употреба.

Сертификат: EN1888

 •  Model Number: RIST-ML80                      
 •  Product Name: High Landscape Количка за бебе3-во-1           
 •  Material: Aluminum+Plastic+Cloth               
 •  Product Size: 
 •  Unfolding Size: 100*59*106cm
 •  Folding Size: 92*59*39cm
 •  Wheel Size: 9″/12″
 •  Package: Carton Packing                         
 •  Carton Size: 54.5*34*77.5cm
 •  Brand Name: RIDA                              
 •  OEM: Welcome
 •  Certificates: EN1888                             
 •  Place of Origin: China                                                                                       

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !