High-end HDPE Детско столче Група 1 + 2 + 3

Краток опис:

Карактеристики: Еден ISOFIX поврзани бебе столче за 9-месечно до 12-годишниот деца. HDPE инјектира главното тело со внатрешна челична конструкција, со комбинирање на ЕЕС меки материјали за цел шок-апсорпција, го седиштето во автомобилот на high-end верзија. Четирицифрена навален позиции од седат да се лаже, да донесе во удобно патување искуство во автомобил. Примена: Ги собереш и пад на децата во училиште, патување со родител во автомобил. Сертификат: ECE R44 / 04: 044.577 l Број на моделот: RICS-FH51 Име на производ ...


детали за производот

Тагови производ

карактеристики:

На ISOFIX поврзани столче бебе за 9-месечно до 12-годишниот деца.

HDPE инјектира главното тело со внатрешна челична конструкција, со комбинирање на ЕЕС меки материјали за цел шок-апсорпција, го седиштето во автомобилот на high-end верзија.

Четирицифрена навален позиции од седат да се лаже, да донесе во удобно патување искуство во автомобил.

примена:

Земам капка и деца на училиште, да патуваат со родител во автомобил.

Сертификат: ECE R44 / 04: 044577

l Број на моделот: RICS-FH51 Име на производ:  Детско столче            

l Материјал: HDPE + челик Големина Структура + EPS + Платно на производот: 64 * 50 * 45см

l Пакет: Картон пакување Картон Големина: /

l Бренд име: ОЕМ Rida: Добредојде

l сертификати: ECE R44 / 04: 044.577 Земја на потекло: Кина

FH51-2 FH51-3

FH51-13FH51-10 FH51-12 FH51-14 FH51-16

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !