• 2
 • 1
 • 4
 • 5

популарни категории

 • RICS-FH51

  RICS-FH51
 • RIHC-TA01

  RIHC-TA01
 • Рист-ML80

  Рист-ML80
 • Зошто да не одберете нас

Зошто Изберете нас

 • Сите на родителска љубов е разбирливо. Ништо посилно од поривот млад родителите да се грижат за скапоцени, нов живот на својата малечка. Се родители некој, тоа е вид на извршување на иднината на сакана пусти.

  Ningbo Rida Imp. & Exp. Копродукции, Ltd е компанија основана од страна на некои младиот и надежен родители со мисија да работат за побезбедно и повеќе радосни светот за деца.

  Иницијаторите на компанијата секоја биле разработени во малолетничка производи фабрики за години. Работно искуство во оваа област подобрување на нив да знаат подобро од производите, а не само на производство на поени, но на функции и дизајни.

  It’s all about finding great juvenile products that we can share with the world. From every small step, every little progress, Rida team is committed to ensuring quality for the carefully selected products.

WhatsApp Online Chat !